Melis Ülken Kimdir?

Melis Ülken, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2012 yılında dönemin en popüler müzik grubu olan Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’la evlenen Ülken, 2013 yılında anne olmuştur. Evlilik hayatı boyunca her zaman örnek gösterilen bir çift olan Gökhan-Melis çifti 2016 yılında dünyaya gelen ikiz bebekleri Ali ve Leyla ile ailelerini genişletmeye devam etmiştir. Başarılı solist Gökhan Özoğuz ile evliliğinin 10. yılını kutlayan Melis Ülken evliliği hakkında yaptığı açıklamalarla da oldukça büyük beğeni toplamıştır. Oldukça mutlu ve düzenli bir evlilik hayatı yaşayan ikili göz dolduran fotoğraflara da sevenlerini haberdar etmeyi ihmal etmemektedir.

Gökhan Özoğuz her ne kadar konserleri sebebiyle yoğun bir hayat yaşamak zorunda kalsa da ailesini ihmal etmeyen, çocuklarıyla sürekli olarak ilgilenen bir baba olduğu Melis Ülken tarafından açıklanmıştır. Hem konser takvimi hem de çekim takvimi sebebiyle yoğun olmasının ailesi ve çocuklarıyla ilgilenebilmesinin önüne geçmediği başarılı solist Özoğuz, ailesine çok düşkün bir baba olduğunu açıklamıştır.

“Mutlu evliliğin sırrı; saygı, sevgi ve çocuktur.”

Melis Ülken ve Gökhan Özoğuz çiftinin üç çocuklu bir aile olması elbette ki hayatlarını monoton yaşamalarına sebep olmayacaktır. Melis Ülken’in yaptığı “mutlu evliliğin sırrı; saygı, sevgi ve çocuktur” açıklaması sonrasında her boş fırsatta ailecek bir yerleri gezmeye gittikleri bilinmektedir. Yeni şeyler keşfetmeyi, çocuklarının yeni yerleri gezerek ve deneyimleyerek büyümesini doğru bulan çift bu yönde pek çok aktivite de düzenlemektedir. Son dönemlerde yeniden hamile olup olmadığı tartışılan Melis Ülken, bu konuya yaptığı açıklamalarla bir netlik kazandırmıştır. Hamile olmadığını ve bir süre daha çocuk düşünmediklerini, şu an oldukça mutlu olduklarını açıklayan Ülken tartışmalara da nokta koymuştur.

“Sosyal medyada değil sosyal hayatta yaşıyorum”

Melis Ülken, sosyal medyayı neredeyse hiç aktif kullanmayan ünlü kadınlar listesinde yerini almıştır. Bu sebeple kendisi hakkında yapılan araştırmaların da büyük çoğunluğunun sonuçsuz kalmasına sebebiyet vermektedir. Sosyal medya ile ilgili bakış açısını belirttiği açıklamaları da bir dönemin sosyal medya gündemleri arasında yerini almıştı. Bu açıklamaların üstünden yıllar da geçmiş olsa günümüzde hala hiçbir sosyal medya platformunda aktif olmayan başarılı kadın, kararından vazgeçmemiş gibi görünüyor.

İlişkilerini ve hayatlarını sosyal medyada yaşamaya karşı olan Melis Ülken, mutlu evliliğin sırları içerisinde belirttiği karşılıklı saygı ve sevginin de buna örnek olduğunu belirtiyor. Özoğuz ailesinin evinden edinilen bilgiye göre bir aradayken sürekli telefonla ilgilenmek ve cihazlara gömülmenin yasak olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Asıl mutluluğun ve eğlencenin ailecek geçirilen zaman ve bu zamanlarda edilen sohbetler olduğunu söylemektedir. Bu yaklaşımıyla pek çok kişinin de beğenisini toplayan Ülken, sosyal medyayı hiç kullanmasa da söylediği her cümle sosyal medyada fenomen olan bir kadındır.

Ünlü solist Gökhan Özoğuz’un eşi Melisa Ülken kameralar karşısında görünmekten de hoşlanmayan biridir. Bu sebeple Özoğuz’la birlikte hiçbir etkinliğe katılmak istemediğini ve bunu çekindiği için yaptığını açıklamıştır. Kameralar karşısında görünmek istemeyen Ülken’in bu tutumunun bir fobi olup olmadığı sosyal medyada tartışılmaya devam etmektedir. Ülken aynı zamanda bilinmese de pek çok başarılı işe imza atmaya devam etmektedir. Athena grubunun parçalarında ve albümlerinde Ülken’in de emeği olduğu Gökhan Özoğuz tarafından yapılan açıklamalarla bilinmektedir. Üretmeyi seven ve sürekli olarak üretmeye devam eden Ülken, üretimi sosyal medya üzerinden yapmamayı tercih etmektedir. Yaşam stili olarak sosyal medyaya ve internet dünyasına oldukça uzak olan Ülken bu şekilde daha mutlu olduğunu da belirtmektedir.

Yorum yapın

Boyacı